Introligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie Szczecin

PUZZLE z PLEXI! NOWOŚĆ!

Chcemy Wam zaproponować prawdziwą NOWOŚĆ! Ekskluzywne Puzzle z PLEXI składające się z 24 elementów, format całkowity 27x18cm i wydrukiem od spodu. Puzzle prezentują się bardzo pięknie w kartonowym kolorowym pudełku, które jest przedłużeniem obrazka. Oprócz tego pudełko ma możliwość powieszenia lub postawienia na biurku czy komodzie.

W tej chwili posiadamy serie puzzli z widokami Szczecina, natomiast w przyszłości będą to wszystkie ciekawe miejsca i miasta Polski i Europy.

Na naszych puzzlach możemy umieszczać dowolne zdjęcia, czy to z Komunii Świętej, czy z Wesela, a może jakieś ciekawe miejsce z wakacji lub zdjęcia Waszych pociech. Pudełko może być też dopasowane do potrzeb klienta z nadrukiem własnych logotypów i tekstów.

Produkt jest w całości produkowany przez nas i jest dostępny niemalże od ręki.

Cena jednostkowa takich PUZZLI to tylko 45zł.

Przy nakładach większych wycena jest robiona indywidualnie.

 

 

Puzzle Szczecin Puzzle Szczecin Puzzle Szczecin