Introligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie Szczecin

FOTOALBUM oprawa twarda. Nowość!

FOTOALBUM oprawa twarda. Nowość!

Fotoalbumy Komunijne, Weselne, Wakacyjne, Rodzinne. Najlepsza pamiątka z każdego ważnego wydarzenia w Twoim życiu i życiu Twoich bliskich.

Nasze fotoalbumy wykonywane i drukowane bezpośrednio u nas. Okładka twarda z zadrukiem indywidualnym laminowana błyskiem lub matem w środku twarde strony, które rozkładają się na płasko. Zastosowana technologia druku to druk cyfrowy o najwyższej rozdzielczości. Nasz fotoalbum daje duże możliwości co do wyeksponowania dużych zdjęć z najdrobniejszymi szczegółami, jak i ostrych wyraźnych tekstów lub opisów. Wesele, komunia, podróż poślubna czy wycieczka wakacyjna może na zawsze zostać opublikowana w książce, po którą możesz w każdej chwili sięgnąć i podzielić się z najbliższymi.