Introligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie Szczecin

FOTOALBUM oprawa twarda.

Fotoalbumy Komunijne, Weselne, Wakacyjne, Rodzinne. Najlepsza pamiątka z każdego ważnego wydarzenia w Twoim życiu i życiu Twoich bliskich.

Okładka twarda z zadrukiem indywidualnym laminowana błyskiem lub soft touch. W środku twarde strony, które rozkładają się na płasko. Zastosowana technologia druku to druk cyfrowy o najwyższej rozdzielczości. Nasz fotoalbum daje duże możliwości co do wyeksponowania dużych zdjęć z najdrobniejszymi szczegółami, jak i ostrych wyraźnych tekstów lub opisów. Wesele, komunia, podróż poślubna czy wycieczka wakacyjna może na zawsze zostać opublikowana w książce, po którą możesz sięgnąć w każdej chwili i cieszyć się wspomnieniami z najbliższymi.

Okładka:
- karton introligatorski 1,5mm
- zadruk okładki pełen kolor + laminat (połysk lub soft touch)

Karty wewnętrzne:
- druk produkcyjny cyfrowy pełen kolor CMYK na papierze offset 300g/m2, środkowa warstwa łącząca składki 300g/m2 biała w standardzie
- do wyboru ilość rozkładówek

Do dyspozycji mamy 3 standardowe szablony do rozmieszczenia zdjęć:
1. strona lewa 1 zdjęcie, strona prawa 2 zdjęcia
2. strona lewa 2 zdjęcia, strona prawa 2 zdjęcia
3. strona lewa 2 zdjęcia, strona prawa 1 zdjęcie
Na okładce jest tylko 1 zdjęcie.
Podstawienie zdjęć pod te szablony jest zawarte w cenie (należy jedynie ponumerować zdjęcia). Przykład numeracji: okładka 00.jpg, środki: 01.jpg, 02.jpg, 03.jpg itd.

Można przesłać do nas własny projekt. Prosimy tylko nie wstawiać grafiki na środkowym zgięciu.

Dostępne formaty i podlinkowane do naszej drukarni online, gdzie można składać zamówienia i przesyłać zdjęcia:

- format A5 poziom
- format A4 pion
- format 20x20
- format 30x30


Zdjęcia przedstawiają podobny produkt z tej samej grupy produktów.