Introligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie SzczecinIntroligatornia Szczecin, usługi introligatorskie Szczecin

Renowacja KSIĄŻEK. NOWOŚĆ!

Masz zniszczoną stara ulubioną książkę to przyjdź do nas, a my nadamy jej nowego życia!

Na zdjęciach widać jak wyglądała stara zniszczona książka po przeprowadzeniu procesu renowacji. Książka wygląda jak nowa.

      

 

 

 

 

 

 

A co zostało zrobione? Stara zniszczona okładka została ostrożnie oderwana od bloku, trzeba to robić bardzo delikatnie żeby nie zniszczyć jeszcze bardziej. będzie ona nam potrzebna w całości. Oderwaniu okładka została zeskanowana i w ten sposów mamy ją w wersji elektronicznej. Teraz musiał się przyłożyć grafik i jak widać zrobił to doskonale. Brakujące elementy zostały dorysowane a przybrudzenia usunięte. Po opracowaniu graficznym, okładka została wydrukowana i zalaminowana. Blok został naprawiony, strony wyrównane i caoś docięta. Mamy wszytko, żeby filalizować pracę. Blok przyklejamy do nowej okładki, kilka godzin pod prasą i książką znowu mozna się cieszyć.

Zapraszamy na naszą stronę:

https://krantom.eu/produkty/pokaz/oprawa___renowacja_ksiazek

gdzie samemu można dokonać wyceny naprawy danej ksiązki.